Tři bylináři v Novém Jičíně

Rádi bychom vás pozvali na BYLINKOVÉ ODPOLEDNE do Nového Jičína.

Spojením třech bylinářů jsme pro vás vytvořili zajímavou náplň sobotního odpoledne 14. března. První přednáškou otevře odpoledne Šárka Laštovičková. Téma přednášky BYLINKOVÉ POHLAZENÍ vám přiblíží bylinky, které dokáži „pohladit“ naše zažívání. Trávicí potíže nám umí zavařit na vícero úrovních, nejen, že je nám špatně od žaludku, ale umí se podepsat na naší psychice a potažmo časem například i na pohybovém aparátu. Naučím vás pracovat s kořením a bylinkami, které máte doma po ruce a představím vám možnosti, které si nechám zatím pro sebe ať neprozradím celou dvouhodinovou přednášku.

Potom vám své krásné téma MAGIE BYLIN přiblíží mladý velmi sympatický muž, který již 2x byl součástí našich Festivalu zdraví a pohody, a to kartář DANIEL ČABLÍK. Povypráví nám o signatuře bylin (možnosti využívání bylin podle barev, tvaru rostlin, plodů, listů…) Přiblíží téma duchovní potenciál v bylinkách a magické rituály našich předků s použitím bylinek.

A večer se k nám připojí MARKÉTA SVOBODOVÁ, o které si já osobně myslím, že se musela v bylinkové letní rozkvetlé louce narodit … S Markétou jste někteří měli příležitost se potkat, když své bylinkové čaje, tinktury a sirupy prodávala v sobotu na listopadovém Bylinkové festivalu, který jsme pořádali. Tentokrát přijede jako přednášející, a to s tématem SÍLA BYLINKOVÝCH TINKTUR, ve kterém vám poodhalí, v čem ta jejich síla spočívá, jaké jsou nejvhodnější bylinky na výrobu vlastní tinktury a naučí vás, jak si ji připravit

Vstupenky v prodeji online již nyní zde: http://bit.ly/bylinkoveodpoledne2020

Vstupné je v omezeném počtu do naplnění kapacity sálu. Neváhejte zakoupit vstupenku v předprodeji.

Cena:
390 Kč – celé odpoledne (3 přednášky)
160 Kč – 1 přednáška

Vstupenky jsou bez možnosti výběru konkrétního sedadla. Počet míst je omezen – kdo dřív přijde, ten bere lepší místo. Tak neváhejte!