Předprodej na vzdělávací workshop Rok vševědem zahájen!

Milí přátelé,

ráda bych Vás tímto pozvala na vzdělávací cyklus Rok vševědem, který se poprvé uskuteční 14.3.2020 v Prodejně zdravých potravin a dobrot Květ Lotosu v Opavě.

V březnu se budeme zaměřovat  na orgány, které jsou v tomto období nejvíce oslabeny, a to  JÁTRA a ŽLUČNÍK. 

Dozvíte se tedy, kterými bylinkami můžeme tyto orgány podpořit, jaké bylinky používáme, když je jejich funkce narušena (žloutenka, žlučníkové kameny, ekzémy…atd) a prakticky se naučíme připravovat bylinný čaj na jejich očistu.

Povíme si o zásadách přípravy bylinného čaje, o bylinných tinkturách, mastích a dalších základních dovednostech každého bylináře. Otevřeme herbáře a budeme poznávat bylinky na játra a žlučník, tak aby jste si je ve volné přírodě sami nalezly, usušily a využili pro Vaše zdraví.

Dále se dozvíte, které plodiny v daném období preferovat ve Vašem jídelničku, abychom podpořili práci jater a žlučníku. A nebudeme jenom u teorie! Připravíme si společně výživný oběd, který se bude skládat z plodit podporující očistu jater a žlučníku.

A mnoho a mnoho dalšího…..

Vstupenky si můžete zakoupit v prodejně zdravých potravin v Květu Lotosu, Hrnčířská 124/9, (+420 733 735 651). Pro ty co nejsou přímo z Opavy, posílám vstupenky i poštou, stačí si rezervovat přes email vasebylinkarka@seznam.cz.

Těší se na Vás, Markéta a Zuzka.