Reference

Děkujeme všem, kteří si uděláte čas a napíšete nám své příspěvky, připomínky či nápady.
Zároveň si vážíme Vaší důvěry, s kterou se na nás obracíte.
Vaše Bylinkářka

30 Comments on “Reference”

 1. Paní bylinkářka vyřešila moji hormonální nerovnováhu, zmizela mi cysta po směsi na míru. doporučuji. Jaroslava

 2. S paní bylinářkou mám velmi dobrou zkušenost v době nelehkého období v mém životě. Pomohla mi nejen slovně, ale i bylinami, kdy jsem po její směsi dokázala v klidu usnout. všem doporučuji. Anna

 3. Chtěla moc poděkovat za skvělou směs na míru (astma a záněty dutin), vše se výrazně zlepšilo 🙂 … na alergologii mám tak dobré výsledky, že se divila i lékařka.

 4. Nechal jsem si namíchat bylinnou směs na opakované ječné zrna a své manželce čaj na plodnost. Pocitově cítím, že je mi lépe a manželku mám ve 4. měsíci těhotenství. Takže za sebe a svou manželku jedině doporučuji. Jaroslav

 5. Jsem paní bylinářce moc vděčná za bylinný čaj na míru, pomohla mi jako onkologickém pacientovi s chronickou gastritidou. Děkuji, Pavla

 6. Po antibiotikách jsem trpěla na průjmy a paní bylinkářka mi namíchala směs, která do pár dnů zabrala. Jsem za to vděčná, není to poprvé co nám pomohla. Děkuji Lenka

 7. Bylinná směs na míru od paní bylinkářky mi pomohla zmírnit předmenstruační migrény. Jsem za to velmi vděčná, škoda, že jsem na ni nenarazila dříve. Děkuji, Katka

 8. Velmi se mi osvědčil čaj na žlučník a manželovi čaj na reflux. S paní bylinkářkou se dá na všem domluvit, je velmi vstřícná. děkujeme. Jana

 9. Musím poděkovat paní bylinkářce za čaj na úpravu menstruace. Od 11 let jsem užívala léky, abych vůbec dostala menstruaci. Ani lékař nevěřil, že jsem schopná dostat menstruaci bez léků. Po pití bylinného čaje na míru mám opět menstruaci. Přeji si, aby cyklus zůstal a já ještě otěhotněla, moc děkuji, jste úžasná. Petra

 10. Dobrý den, děkuji paní Markétce za bylinky, které jste mi poslala.Od ledna kdy mně trápil pořád kašel (měla jsem Kovid) lékařem mi bylo doporučeno několik léků nic mi nezabralo. Bylinky, které jste mi namíchala mi do 14 dnů pomohly, a to mě kašel trápil víc jak 2mesice.

 11. Dobrý den, ráda bych se s Vámi podělila o zkušenost, jakou mám s vámi namíchanými bylinkami „Na míru „.
  Dle vašeho doporučení jsem nasadila, a po měsíci byla pauza týden a začali jsme znovu.Jedná se o syna a nosní mandli.Prokládali jsme i Echinaceou.
  Výsledky jsou víc než skvělé!Už jsem skoro nevěřila. Syn smrkne možná tak 2x denně, nenutí ho to tu neustálou záklopku v nose, co se mu vždy v nose udělala ihned po vysmrkání, profukovat. Stále ho to nutilo foukat nosem, jakoby smrkal.Je to skoro pryč!!!!!! Neříkám, že úplně přestal, ale je to 100 a 1….
  Jste skvělá a já Vás všude jen doporučuji!!!!
  Ještě jednou děkuji!

 12. Velmi mi pomohla bylinná kůra na spánek. Usínání je mnohem lepší a i když se v noci ještě občas probudím, cítím se lépe. Děkuji paní bylinářce.

 13. Vyzkoušeli jsme s manželem již několik druhů vašich čajů jako jsou Cévy, Zralá žena, Pohlazení hlasivek, a na míru vyráběný protirakovinový – všechny jsou voňavé, chutné a opravdu pomáhají. Jsme rádi, že jsme se s Vašimi výrobky setkali. Mohu jen doporučit.

  Julie a Petr

 14. Vážená paní magistro, od března jsem se trápila s průjmy po operaci střev a až vaše bylinky mi pomohly. Moc Vám děkuji, J.

 15. Pila jsem čaj spokojená žena na menstruaci a má menstruace přišla v termínu a ještě jsem nepociťovala žádné napětí, nervozitu, jako obvykle….přišla úplně v klidu a zase odešla:-)super!

 16. Chválím suchý kuckalín, za tři dny jsem měla hlasivky a kašel v pořádku….až jsem tomu nevěřila, Děkuji, Simona

 17. Musím poděkovat za rakytníkový sirup a průduškový čaj. Obojí super, syn trošku pokuckával, takže čajík a sirup a za tři dny byl v pořádku. Linda

 18. Dobrý paní Markéto,

  musím Vám poděkovat za čaj Zralá žena, který jsem si koupila na Černé louce a mohu říct, že mi umírňuje nepříjemné pocity v menopauze, za což jsem velice vděčná.

 19. Užívám rakytnikovy a zkusim určitě všechny postupně,jsou luxusní…jak balení,tak jejich čistota,tak pani bylinkářka ..

 20. Šalvějový sirup pomohl mojí babičce s nepříjemným pocením. Objednávám tedy hned tři do zásoby 🙂

 21. Měla jsem možnost vyzkoušet šípkový sirup. A ten je prostě skvělý! Moc nám všem doma chutná. A sypaný čaj je pro mě také moc dobrý, ráda ho piji. Ať se Vám stále daří!

 22. Sirupy od Bylinkářky mi moc chutnají. Musím uznat, že jsou výborné co to chuti, tak i konzistence. Děkuji a těším se někdy na další shledání.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *