Reference

Děkujeme všem, kteří si uděláte čas a napíšete nám své příspěvky, připomínky či nápady.
Zároveň si vážíme Vaší důvěry, s kterou se na nás obracíte.
Vaše Bylinkářka

17 Comments on “Reference”

 1. Vyzkoušeli jsme s manželem již několik druhů vašich čajů jako jsou Cévy, Zralá žena, Pohlazení hlasivek, a na míru vyráběný protirakovinový – všechny jsou voňavé, chutné a opravdu pomáhají. Jsme rádi, že jsme se s Vašimi výrobky setkali. Mohu jen doporučit.

  Julie a Petr

 2. Vážená paní magistro, od března jsem se trápila s průjmy po operaci střev a až vaše bylinky mi pomohly. Moc Vám děkuji, J.

 3. Pila jsem čaj spokojená žena na menstruaci a má menstruace přišla v termínu a ještě jsem nepociťovala žádné napětí, nervozitu, jako obvykle….přišla úplně v klidu a zase odešla:-)super!

 4. Chválím suchý kuckalín, za tři dny jsem měla hlasivky a kašel v pořádku….až jsem tomu nevěřila, Děkuji, Simona

 5. Musím poděkovat za rakytníkový sirup a průduškový čaj. Obojí super, syn trošku pokuckával, takže čajík a sirup a za tři dny byl v pořádku. Linda

 6. Dobrý paní Markéto,

  musím Vám poděkovat za čaj Zralá žena, který jsem si koupila na Černé louce a mohu říct, že mi umírňuje nepříjemné pocity v menopauze, za což jsem velice vděčná.

 7. Užívám rakytnikovy a zkusim určitě všechny postupně,jsou luxusní…jak balení,tak jejich čistota,tak pani bylinkářka ..

 8. Šalvějový sirup pomohl mojí babičce s nepříjemným pocením. Objednávám tedy hned tři do zásoby 🙂

 9. Měla jsem možnost vyzkoušet šípkový sirup. A ten je prostě skvělý! Moc nám všem doma chutná. A sypaný čaj je pro mě také moc dobrý, ráda ho piji. Ať se Vám stále daří!

 10. Sirupy od Bylinkářky mi moc chutnají. Musím uznat, že jsou výborné co to chuti, tak i konzistence. Děkuji a těším se někdy na další shledání.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *