Zrodila se bylinkářka

Bylinkářka spatřila světlo světa dne 15. září 2018, kdy se poprvé představila se svými výrobky na Otických zelných slavnostech. Byl to den, kdy se u mne mísily pocity těšení s pocity lehké nervozity, jak se bude Bylinkářka líbit… jak Vám bude chutnat…

A výsledek?

Překvapující zájem z Vaší strany, chvála nejen na chuťové vlastnosti sirupů, ale také na krásný obal. Z důvodu, že jsem stále vděčná za osoby, které se podílely na vzniku Bylinkářky, ráda bych Vám je tímto představila a poděkovala jim.

První osobou je můj manžel Honza. Ten se zasloužil o to, že sirupy vyrábíme z vlastních čerstvých bylinek. Založil záhony s bylinkami, o které se stará nejen na chalupě v Jeseníkách, ale také v Oticích u Opavy. Zároveň se zasloužil o to, že vznikla krásná vařírna sirupů a já se po pěti letech konečně mohla odstěhovat s vařením bylinných sirupů z naší kuchyně.

Druhou osobou byla Petra Řehová, která dala Bylinkářce její tvář. Je to žena, která mě zprvu překvapila svou skromností, snad až nenápadností. Vnitřní svět Petry je však nádherně barevný, plný fantazie a tvůrčí energie. Proto skláním poklonu nad její prací a děkuji vesmíru, že to tak zařídil.

Třetí osobou byl David Dresler, který uvedl Bylinkářku do světa internetu a vytvořil webovou stránku. A já si tohoto člověka vážím proto, že vytvořil Bylinkářce na internetu nejen krásné prostředí, ale navíc to vše technicky funguje 🙂 Zároveň nemůžu opomenout jeho trpělivé odpovídání na mé technické otázky položené z čistě ženského úhlu.

Další osobou byla fotografka Míša Balážová, která zvládla nafotit krásné fotky Bylinkářky, a to v závěsu se svým malým kojencem Malvínou a neposedným předškolákem Kubíkem.

A samozřejmě mí drazí rodiče, má máma, která mě podporovala i ve chvíli, kdy jsem to potřebovala.

Tak všem osobám tímto děkuji, za Vaši práci a účast.

A tobě milá malá Bylinkářko přeji ať se ti daří.